Close

Oferta

Jeżeli chcesz znaleźć swój styl, ubrać się ponadczasowo i niekonwencjonalnie trafiłeś pod dobry adres. Moim zadaniem jest wybrać dla Ciebie strój idealny, w którym będziesz czuła się pięknie! Po spotkaniu ze mną, Twoja szafa nabierze zupełnie innego wymiaru. Zbudujemy ponadczasowe sylwetki, dobierzemy dodatki i akcesoria. Opowiem o pracy w markach odzieżowych i zasadach panujących na rynku fashion. Po spotkaniu ze mną będziesz wiedziała jak i gdzie kupować dobre jakościowo ubrania. Wystarczy kliknąć i umówić się na spotkanie, reszta należy do mnie.

Tutaj się poznajemy. Zanim zacznę zaglądać do Twojej szafy, muszę Ciebie bliżej poznać. Chcę wiedzieć, czym się zajmujesz i jak wygląda Twój dzień. Które kroje i kolory sprawiają, że czujesz się fantastycznie, a czego absolutnie nie lubisz. Żeby jak najlepiej doradzić i skomponować w profesjonalny sposób Twoją garderobę, muszę odkryć Twoje potrzeby. Moim zadaniem jest sprawić, aby każdy po naszym spotkaniu poczuł się jak ‘milion dolarów’. 

Na czym polega moja usługa i czym się różni od innych?

Doradztwo opieram na ogromnym doświadczeniu w zarządzaniu kolekcją zdobytym w strukturach korporacyjnych.  Praca z zespołami projektantów, kupców i produkcją polską oraz zagraniczną zapewniła mi wiedzę techniczną i konstrukcyjną. 

Dokładnie znam sklepy odzieżowe, jakości, tkaniny i techniki krawieckie. Wiem, jak odróżnić ubrania sygnowane dobrą metką, ale ze słabych jakościowo tkanin od tych perełek, które trzeba wyszukać, żeby być w pełni zadowolonym z zakupów.  

Podczas spotkania ze mną dowiesz się nie tylko jak skomponować garderobę, ale które marki są warte swojej ceny. Jak dobierać ubrania, tworzyć sylwetki, gdzie kupować dodatki i dlaczego. 

Posiadam wiedzę nie tylko z zakresu stylizacji. Przede wszystkim znam kulisy biznesu modowego, ceny zakupu, sprzedaży i marże produkcyjne. W trakcie przeglądu szafy wybierzemy ubrania, w których czujesz się dobrze i  stworzymy sylwetki sezonowe: jesienne i wiosenne wraz z dodatkami. Zrobimy listę zakupów do uzupełnienia Twojej szafy. 

Cena przeglądu szafy (bez ograniczeń godzinowych: ok 8h) 1000pln

Dla tych wszystkich, dla których wybór  KOLORU stanowi swoistą zagadkę. Dla tych, którzy borykają się z decyzją o zakupie i nie do końca czują, w którym kolorze jest im dobrze.

Jak wybrać odpowiednie odcienie, barwy i połączenia kolorystyczne dla siebie. Czym się kierować, co zawsze się sprawdza?

Które kolory podkreślą Twoją urodę, a których należy unikać. Są barwy, które możesz zawsze wykorzystać w dodatkach – bawić się nimi do woli i cały czas wyglądać bosko! Są też takie, przy których Twoja uroda zanika, Ty przyćmiewasz wyglądasz na zmęczoną, cera szarzeje a tego za wszelką cenę chcemy uniknąć.

Podczas dwugodzinnej analizy kolorystycznej dowiesz się wszystkiego o kolorach dla Siebie. Poznasz tajniki użycia kolorów w ubraniach i dodatkach. Dowiesz się jak łączyć ze sobą kolory a których połączeń unikać. Które kolory wybrać, by Twoja sylwetka wyglądała spektakularnie, a cera lśniła nie tylko w pełnym makijażu.

Cena analizy kolorystycznej: 300pln

To czas, kiedy wybieramy się do sklepów w Twoim mieście lub przygotowuję ofertę zakupów internetowych. Przed wyprawą do centrum handlowego otrzymasz ode mnie prezentację ze zdjęciami sylwetek ułożonych z Twojej szafy. Do sklepu wybieramy się z listą ubrań, które potrzebujesz do uzupełnienia stylizacji. Odwiedzimy tylko te sklepy, które proponują atrakcyjne ubrania dla Ciebie. Zakupy, to czas poświęcony Tobie. Chcę go wykorzystać maksymalnie, dlatego kolekcje, jakości i kolory sprawdzam zawsze przed spotkaniem. Wtedy wiem, które marki i jakie ubrania zaproponować. Zakupy spersonalizowane mają być doskonałą przygodą, która rozpocznie nowy etap w Twoim życiu.

Dzień spędzony w centrum handlowym: 800pln (bez ograniczeń czasowych)

Jeśli nie masz czasu ani ochoty na wyprawę do Centrum Handlowego mogę zrobić zakupy za Ciebie bez wychodzenia z domu!

Wybiorę najlepsze sklepy i ubrania dopasowane do Twoich potrzeb i określonego budżetu. Sprawdzę skład, tkaniny i fasony, wyślę do Ciebie stylizację według Twoich potrzeb i upodobań.

Żeby zakupy internetowe miały sens muszę poznać Ciebie i Twoje oczekiwania. Najlepiej by było, gdybyśmy spotkały się na przeglądzie Twojej szafy. Wtedy możesz mieć pewność, że moje propozycje będą trafione!

To do dzieła, wystarczy kliknąć 😉

Zakupy internetowe 500pln 

(uzupełnienie garderoby o brakujące ubrania i dodatki)

Chcesz skorzystać z moich usług?

Wyślij wiadomość, a ja skontaktuję się z Tobą!