Close

Oferta

Jeżeli chcesz znaleźć swój styl, ubrać się ponadczasowo i niekonwencjonalnie trafiłeś pod dobry adres. Moim zadaniem jest wybrać dla Ciebie stylizacje idealne, w których poczujesz się pięknie!  Zbudujemy ponadczasowe sylwetki, dobierzemy dodatki i akcesoria. Po spotkaniu ze mną, Twoja szafa nabierze zupełnie innego wymiaru. Będziesz wiedziała gdzie kupować dobre jakościowo ubrania, jak dobierać fasony i kolory do swojej urody. Wystarczy umówić się na spotkanie, reszta należy do mnie.

Zaglądanie do szafy jest bardzo osobiste, to jak zaglądanie wewnątrz człowieka, w jego duszę. Porządek brzmi kolokwialnie, jednak nie każdy potrafi go przeprowadzić samodzielnie. Nie umiemy rozstać się z ulubionymi jeansami z liceum, kupujemy kolorową sukienkę, która spodobała nam się na modelce, a w naszej szafie wisi nienoszona od dwóch lat. Jeżeli chcesz, by Twoja garderoba była skomponowana idealnie dla Ciebie, byś sama mogła tworzyć stylizacje bez najmniejszego wysiłku a zaglądanie do szafy każdego dnia było dla Ciebie przyjemnością,to porządki w szafie są dla Ciebie.. 

Na czym polega moja usługa i czym się różni od innych?

Doradztwo opieram na ogromnym doświadczeniu w zarządzaniu kolekcją zdobytym przez kilkanaście lat pracy w dużych firmach odzieżowych. Praca z zespołami projektantów, kupców i produkcją zapewniła mi ogromną wiedzę z zakresu stylizacji, jakości, tkanin, krojów, kolorów, technicznych aspektów odzieży iwielu innych, których nie sposób wymienić w kilku zdaniach.

Dokładnie znam rynek odzieżowy, marki modowe zarówno w Polsce jak i zagranicą. Wiem, w których sklepach warto kupić ubrania i jak odróżnić te gorszej jakości od perełek, które będą służyły nam przez kolejne kilka sezonów. 

Podczas spotkania ze mną dowiesz się nie tylko jak skomponować garderobę,ale które ubrania są warte swojej ceny i dlaczego, jak tworzyć całe sylwetki,gdzie kupować dodatki, buty, jakimi zasadami się kierować. 

Cena przeglądu szafy (bez ograniczeń godzinowych: ok 8h) 800pln

Dla tych wszystkich, dla których wybór  KOLORU stanowi swoistą zagadkę. Dla tych, którzy borykają się z decyzją o zakupie i nie do końca czują, w którym kolorze jest im dobrze.

Jak wybrać odpowiednie odcienie, barwy i połączenia kolorystyczne dla siebie. Czym się kierować, co zawsze się sprawdza?

Które kolory podkreślą Twoją urodę, a których należy unikać. Są barwy, które możesz zawsze wykorzystać w dodatkach – bawić się nimi do woli i cały czas wyglądać bosko! Są też takie, przy których Twoja uroda zanika, Ty przyćmiewasz wyglądasz na zmęczoną, cera szarzeje a tego za wszelką cenę chcemy uniknąć.

Podczas dwugodzinnej analizy kolorystycznej dowiesz się wszystkiego o kolorach dla Siebie. Poznasz tajniki użycia kolorów w ubraniach i dodatkach. Dowiesz się jak łączyć ze sobą kolory a których połączeń unikać. Które kolory wybrać, by Twoja sylwetka wyglądała spektakularnie, a cera lśniła nie tylko w pełnym makijażu.

Cena analizy kolorystycznej: 300pln

To czas, kiedy wybieramy się do sklepów w Twoim mieście. Przed wyprawą do centrum handlowego otrzymasz ode mnie prezentację ze zdjęciami sylwetek ułożonych z Twojej szafy. Do sklepu wybieramy się z listą ubrań, które potrzebujesz do uzupełnienia stylizacji. Odwiedzimy tylko te sklepy, które proponują atrakcyjne ubrania dla Ciebie. Zakupy, to czas poświęcony Tobie. Chcę go wykorzystać maksymalnie, dlatego kolekcje, jakości i kolory sprawdzam zawsze przed spotkaniem. Wtedy wiem, które marki i jakie ubrania zaproponować. Zakupy spersonalizowane mają być doskonałą przygodą, która rozpocznie nowy etap w Twoim życiu.

Dzień spędzony w centrum handlowym: 800pln (bez ograniczeń czasowych)

Jeśli nie masz czasu ani ochoty na wyprawę do Centrum Handlowego mogę zrobić zakupy za Ciebie bez wychodzenia z domu!

Wybiorę najlepsze sklepy i ubrania dopasowane do Twoich potrzeb i określonego budżetu. Sprawdzę składy materiałów i fasony, wyślę do Ciebie stylizację według Twoich potrzeb i upodobań.

Zakupy internetowe 500pln 

Chcesz skorzystać z moich usług?

Wyślij wiadomość, a ja skontaktuję się z Tobą!