Close

Oferta

Jeżeli masz problem z odpowiedzią na pytanie: jaki jest właściwie mój styl?, chcesz ubierać się harmonijnie, ale i niebanalnie, trafiłaś pod dobry adres! Wybiorę dla Ciebie idealne stylizacje, w których poczujesz się pięknie. Wspólnie zbudujemy ponadczasowe sylwetki, dobierzemy dodatki i akcesoria. Po spotkaniu ze mną Twoja szafa nabierze zupełnie innego wymiaru. Będziesz wiedziała, gdzie kupować dobre jakościowo ubrania, jak dobierać fasony i kolory do swojej urody. Wystarczy, że umówimy się na spotkanie, resztę zostaw mi. Bez oceniania, bez krytykowania, gwarantuję dyskrecję i profesjonalizm.

Ty też nie umiesz rozstać się z ulubionymi jeansami z liceum? Zdarzyło Ci się kupić kolorową sukienkę, która dobrze wyglądała na modelce, a w Twojej szafie wisi nienoszona od dwóch lat? Wystarczy zrobić porządek – brzmi to banalnie, w końcu nie każdy musi to potrafić. Możesz liczyć na moją pomoc. Zaglądanie do szafy, to jak zaglądanie do wnętrza człowieka, w jego duszę. Jeżeli więc chcesz, by Twoja garderoba była uporządkowana, skomponowana idealnie dla Ciebie, jeśli marzysz o tym, by nauczyć się tworzyć stylizacje bez najmniejszego wysiłku, to mam dla Ciebie propozycję…

Na czym polega moja usługa i czym się różni od innych?

W ciągu kilkunastu lat pracy w dużych firmach odzieżowych zdobyłam doświadczenie w zarządzaniu kolekcjami. Kontakty z zespołami projektantów, kupców i produkcją zapewniły mi ogromną wiedzę z zakresu stylizacji, jakości, tkanin, krojów, kolorów, technicznych aspektów odzieży i z wielu innych dziedzin.

Gruntownie poznałam rynek odzieżowy, marki modowe, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Wiem, w których sklepach warto kupować ubrania i jak odróżnić te gorszej jakości od perełek, które będą służyły Ci przez kilka kolejnych sezonów.

Podczas spotkania ze mną dowiesz się nie tylko jak skomponować garderobę, ale również które ubrania są warte swojej ceny i dlaczego, a także jak tworzyć całe sylwetki, gdzie kupować dodatki, buty oraz jakimi zasadami się kierować

Cena przeglądu szafy (bez ograniczeń godzinowych: ok 8h) 800pln

To propozycja dla tych, dla których wybór KOLORU stanowi zagadkę, borykają się z decyzją o zakupie i nie do końca czują, w którym kolorze jest im dobrze. Jak wybrać odpowiednie odcienie, barwy i połączenia kolorystyczne dla siebie? Czym się kierować, co zawsze się sprawdza? Wreszcie: które kolory podkreślą Twoją urodę, a których należy unikać…

Są barwy, które możesz zawsze wykorzystać w dodatkach – bawić się nimi dowoli i cały czas wyglądać zjawiskowo! Są też takie, przy których Twoja uroda blednie, Ty wyglądasz na zmęczoną, cera szarzeje, a przecież tego za wszelką cenę chcemy uniknąć.

Podczas dwugodzinnej analizy kolorystycznej dowiesz się wszystkiego o odpowiednich dla Ciebie kolorach. Poznasz tajniki ich użycia w ubraniach i dodatkach. Nauczysz się, jak łączyć ze sobą kolory, a których połączeń unikać i które wybrać, by Twoja sylwetka wyglądała spektakularnie, a cera lśniła nie tylko w pełnym makijażu.

Cena analizy kolorystycznej: 300pln

Czas na zakupy w Twoim mieście! Przed wyprawą otrzymasz ode mnie prezentację ze zdjęciami sylwetek ułożonych z Twojej szafy. Z tak przygotowaną listą, na której znajdą się ubrania potrzebne do uzupełnienia stylizacji, odwiedzimy tylko te sklepy, w których znajdują się atrakcyjne dla Ciebie ubrania. Zakupy to czas dla Ciebie, dlatego – by maksymalnie go wykorzystać – kolekcje, jakości i kolory sprawdzam zawsze PRZED spotkaniem. Dzięki temu wiem, które marki i jakie ubrania zaproponować. Zakupy spersonalizowane mają być doskonałą przygodą, która rozpocznie nowy etap w Twoim życiu.

Dzień spędzony w centrum handlowym: 800pln (bez ograniczeń czasowych)

Jeśli nie masz czasu lub ochoty na wyprawę do centrum handlowego, mogę zrobić zakupy za Ciebie bez wychodzenia z domu! Wybiorę najlepsze sklepy i ubrania dopasowane do Twoich potrzeb i wskazanego budżetu. Sprawdzę składy materiałów i fasony, wyślę do Ciebie stylizacje według Twoich potrzeb i upodobań.

Zakupy internetowe 500pln 

Chcesz skorzystać z moich usług?

Wyślij wiadomość, a ja skontaktuję się z Tobą!